KONST / Litografier / Litografisk affisch 16327410
nr 1632 7410
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Litografisk affisch, Musee national d art moderne, Mourlot, ej glasad, 60x98 cm, yttermått inklusive ram: 64x102 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:36:37
15/7 19:27:49
Raoul Dufy
Läs mer om Raoul Dufy